Software
Home Novinky Software Servis Ceník a objednávka Demoverze Download Účetní rubrika Kontakt Kde nás najdete Odkazy na web

 

Daňová evidence
Účetnictví
Sklady
Mzdy a personalistika
Kniha jízd
Adresář firem
Nadstavby
Další software

Přednosti softwaru WIN EKONOM

Je kompatibilní pro veškeré verze OS WINDOWS v 32-bit i 64-bitové verzi.

Program je vytvořen pro uživatelsky příjemné a moderní grafické prostředí WINDOWS - plná podpora češtiny a vysoká kvalita tiskových výstupů je tedy samozřejmostí.

Multiverze celého systému je v základní ceně každého modulu ( lze vést neomezený počet účetnictví - výhodné zvláště pro účetní firmy).

Díky své modulární konstrukci umožňuje uživateli kdykoliv zakoupit další jakýkoliv modul a ihned jej zapojit do celkového systému.

Je plně pracující v síťovém prostředí - síťová verze celého systému je v základní ceně každého modulu (výhodné zvláště pro firmy se síťovým provozem na více stanicích).

Pokud je klientem účetní firmy podnikatel, používající modul Sklady programu Win Ekonom, má účetní firma možnost automatického přenosu dat (tzv. : dávek) vzniklých v počítači u podnikatele do jeho účetnictví v účetní firmě. Odpadá tak pracné ruční vytváření faktur, pohledávek, hotovostních příjmových dokladů atd. Tento systém je též výhodný pro obchodní firmy, které provozují pobočkové prodejny v jiných oblastech, než je centrála. Pomocí modulu Dávky a internetu (případně jiných médii - disketa, CD, flush paměť, mp3 přehrávač, mobilní telefon s pamětí) lze přenášet vytvořená data na pobočce do centrálního skladu.

Výhodné ceny při zakoupení více modulů. 

Využitím tzv. " horkých kláves " umožňuje uživateli snadné a okamžité nalezení požadovaných údajů včetně potřebného řazení.

Export dat z tvaru DBF do jiného (tabulkové programy Lotus, Excel, textové editory atd.), včetně změny kódové stránky, včetně prohlížení či editování jiných databází ve formátu DBF (včetně tisku).

HORKÉ LINKY neboli první pomoc při nenadálých problémech zabezpečují odborníci na software a účetnictví denně od 6 do 20 hodin na mobilních telefonech, takže jsou neustále k zastižení. V případě potřeby zásahu u uživatele se dle vzdálenosti zaručuje servis od 1 do 48 hodin po vyžádání pomoci.