Download
Home Novinky Software Servis Ceník a objednávka Demoverze Download Účetní rubrika Kontakt Kde nás najdete Odkazy na web

 

Download

>>> Zde si lze stáhnout demoverze resp. aktualizace (pro stávající zákazníky) našich programů. >>>

Win Ekonom standard verze 6.17.1.3.4 (12,9 MB, aktualizace dne 9.4.2017)

Trial verze ekonomického softwaru pro Windows komplexně řešícího agendu pro malé a střední firmy, které vedou daňovou evidenci, evidenci majetku, skladové hospodářství výrobu a montáž, knihu jízd, mzdy a personalistiku, adresář a korespondenci. Tato verze pracuje pod operačním systémem Windows 9x/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8/10 32 i 64bit a plně využívá všech předností tohoto prostředí. 

Nové, moderní prostředí a ovládání programu. Při otevření každého modulu vidí uživatel všechny funkce přehledně uspořádány v jednom okně, odkud je možné je spouštět.

Způsob zpracování účetních agend vychází z dlouholetých zkušeností autorů rozšířeného programu Win Ekonom standard verze 2.5 až 5.0, který je na trhu od roku 1994.

Plná podpora a kompatibilita s Internetem a MS Office. 

Vysoká ochrana dat díky transakčnímu zpracování, které využívají např. banky. Transformační můstek pro přenos dat z nižších verzí. 

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor we_standard617_134.exe si uložte na Váš počítač.

Pokud je již na PC nainstalován ostrá verze programu, bude ji tato verze aktualizovat (aktualizuje veškeré tabulky a nainstaluje novou verzi programu).

Win Ekonom plus verze 6.17.1.3.4 (13.2 MB, aktualizace dne 9.4.2017)

Trial verze ekonomického softwaru pro Windows komplexně řešícího agendu pro malé a střední firmy, které vedou účetnictví, evidenci majetku, skladové hospodářství výrobu a montáž, knihu jízd, mzdy a personalistiku, adresář a korespondenci. Tato verze pracuje pod operačním systémem Windows 9x/ME/NT/2000/XP/Vista/7/8/10 32 i 64bit a plně využívá všech předností tohoto prostředí. 

Nové, moderní prostředí a ovládání programu. Při otevření každého modulu vidí uživatel všechny funkce přehledně uspořádány v jednom okně, odkud je možné je spouštět.

Způsob zpracování účetních agend vychází z dlouholetých zkušeností autorů rozšířeného programu Win Ekonom plus verze 2.5 až 5.0, který je na trhu od roku 1994.

Plná podpora a kompatibilita s Internetem a MS Office. 

Vysoká ochrana dat díky transakčnímu zpracování, které využívají např. banky. Transformační můstek pro přenos dat z nižších verzí. 

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor we_plus617_134.exe si uložte na Váš počítač.

Pokud je již na PC nainstalována ostrá verze programu, bude ji tato verze aktualizovat (aktualizuje veškeré tabulky a nainstaluje novou verzi programu).

Daň 2016 standard verze 6.17 (4,9 MB, aktualizace dne 2.2.2017)

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor dan2016s.exe si uložte na Váš počítač.

Daň 2016 plus verze 6.17 (4,9 MB, aktualizace dne 2.2.2017)

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor dan2016p.exe si uložte na Váš počítač.


Aktuální verze softwaru Win Ekonom 6.17.1.3.4 (pouze pro uživatele, kteří mají zakoupen UpGrade 1/2017, u ostatních uživatelů bude software vyžadovat vstupní kód. Pokud software na PC ještě nebyl nainstalován, bude se tato verze chovat jako demoverze.)

 

Změny ve verzi 6.17.1.1 : ve všech hotovostních a pokladních dokladech u kterých byl získán FIK byla zablokována volba zrušit, resp. editovat údaje na dokladu. V prodeji hotově a prodeji pokladnou bylo doplněno tlačítko "Bez FIK". Po kliknutí na tuto volbu se zobrazí pouze doklady bez FIK, do kterých lze FIK získat pomocí tlačítka "Odeslání zprávy EET".

Změny ve verzi 6.17.1.1.1 : do XML souboru vytvářeného z formuláře Příloha k žádosti o nemocenské byly doplněny nové položky. 

Změny ve verzi 6.17.1.2 : upraveno Roční zúčtování daně v části Daňové zvýhodnění

Změny ve verzi 6.17.1.3 : byly upraveny další volby pro podporu EET.

Změny ve verzi 6.17.1.3.1 : byly upraveny další volby pro podporu EET - u prodeje hotově a prodeje pokladnou byla doplněna záložka Nedaňové údaje (zde je možno editovat údaje poznámka, osobní číslo nebo příznak prodej kartou). Upraveno Roční zúčtování daně.

Změny ve verzi 6.17.1.3.2 : byla upravena podpora EET u prodeje hotově a prodeje pokladnou v síťovém prostředí.

Změny ve verzi 6.17.1.3.3 : byla doplněna nová položka DIČ pověřujícího poplatníka pro případ EET v pověření. V případě prodeje fakturou - typ dobírka není proveden kontakt s EET.

Změny ve verzi 6.17.1.3.4 : byl upraven algoritmus pro ukládání prodejů a příjmů se stejným číslem dokladu v síťovém prostředí.  


Instalace pro 64-bitová Windows softwaru Win Ekonom 6.17.2 (pouze pro uživatele, kteří mají zakoupen UpGrade 2/2017, u ostatních uživatelů bude software vyžadovat vstupní kód. Pokud software na PC ještě nebyl nainstalován, bude se tato verze chovat jako demoverze.) 

Win Ekonom standard verze 6.17.2 (6,7 MB, aktualizace dne 31.7.2017)

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor setup_standard617_2.exe si uložte na Váš počítač.

Win Ekonom plus verze 6.17.2.1 (6,9 MB, aktualizace dne 26.8.2017)

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor setup_plus617_21.exe si uložte na Váš počítač.

Daň 2016 standard verze 6.17 (2,5 MB, aktualizace dne 2.2.2017)

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor setup_dan2016s.exe si uložte na Váš počítač.

Daň 2017 plus verze 6.17 (2,5 MB, aktualizace dne 2.2.2017)

Po kliknutí na odkaz zvolte volbu Spustit (resp. Otevřít). Instalační soubor se automaticky stáhne na počítač a spustí se. Pokud si chcete instalační soubor uložit, zvolte Uložit a soubor setup_dan2017p.exe si uložte na Váš počítač.